Acil Anons Ve Seslendirme

Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri, oteller, rezidanslar, hava limanları, hastaneler, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, endüstriyel tesisler gibi binalarımızda, acil durumlarda sesli tahliye, acil anons ve müzik yayın amaçlı olarak kullanılırlar. Müzik yayınında amaç insanların bulunduğu hacimlerde hoş bir ambiyans sağlamak iken, acil anonsta amaç insanların güvenli bir şekilde ortamdan tahliye edilmesini sağlamaktır.

“Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” doğrultusunda yapı yüksekliğinin 51,5m’yi geçtiği tüm binalarda, yapı inşaat alanı 5000 m2’den büyük olan veya toplam kullanıcı sayısı 1000 kişiyi aşan topluma açık binalarda, alışveriş merkezlerinde, süpermarketlerde, endüstri tesislerinde ve benzeri binalarda, binadaki yatak sayısı 200’den fazla olan otel, motel ve yatakhanelerde acil anons sistemlerinin kurulması zorunludur.

Firmamız mevcut yönetmelik ve standartlara uygun (EN54-14, EN54-16, EN54-24) projelendirme ve ürün seçimleri ile müşterilerine en uygun ve optimum çözümü sunmaktadır.